fbpx

Gaisa lentes

Gaisa lentes (Aerial Silks) fitnesa pasaulē ieradās no cirka pasaules. Tās ir kļuvušas par alternatīvu dažādām deju un sporta nodarbībām. Gaisa lenšu nodarbībās tiek stiprinātas locītavas un saites, tiek savilkti visa ķermeņa muskuļi un piešķirts elastīgums un viegla gaita. Tas viss notiek dejas laikā, turklāt ar gaisīguma sajūtu, kas piesaista arvien vairāk jaunu dalībnieku – gan bērnus, gan pieaugušos. Ja jums patīk grācija un elegance, ja vēlaties lidot un sapņojat par brīnišķīgu sportisku figūru bez garlaicīgiem treniņiem trenažieru zālē, tad jums noteikti vajadzētu izmēģināt šo skaisto deju – uz gaisa lentēm! Mūsu komandā, citu starpā, ir arī īsti cirka akrobāti, kuri labprāt nodod savu profesionālo pieredzi uz treniņu zāli.

Piesakies pirmai BEZMAKSAS nodarbībai:

Treneris: Irena

Irēna – čempionu treneris Mani sauc Irēna, un es esmu “Studio Limitless” dibinātāja. Es nodarbojos ar Pole Dance jau kopš 2012 gada. Esmu personīgais treneris ASV Pole Dance čempionei. Kopš 2017 gada piesaistu šim modernajam un ļoti skaistajam sporta veidam jaunus talantus, attīstu šo sporta veida virzienu mūsu valstī un visā pasaulē. Es pasniedzu arī nodarbības ar gaisa lentēm bērniem un pieaugušajiem. Vairāk nekā 1000 cilvēku Latvijā un pasaulē ir pie manis trenējušies. Mans sporta moto: koncentrēšanās gan uz augstiem rezultātiem sportā, gan uz lielisku un relaksētu laika pavadīšanu kopā ar draugiem no studijas! Es uzaicinu jūs gaisa lenšu pasaulē, kurā sports un rezultāts ir patiešām skaists!

   

Treneris: Irēna

 
Mani sauc Irēna, un es esmu “Studio Limitless” dibinātāja. Es nodarbojos ar Pole Dance jau kopš 2012 gada. Esmu personīgais treneris ASV Pole Dance čempionei. Kopš 2017 gada piesaistu šim modernajam un ļoti skaistajam sporta veidam jaunus talantus, attīstu šo sporta veida virzienu mūsu valstī un visā pasaulē. Es pasniedzu arī nodarbības ar gaisa lentēm bērniem un pieaugušajiem. Vairāk nekā 1000 cilvēku Latvijā un pasaulē ir pie manis trenējušies. Mans sporta moto: koncentrēšanās gan uz augstiem rezultātiem sportā, gan uz lielisku un relaksētu laika pavadīšanu kopā ar draugiem no studijas! Es uzaicinu jūs gaisa lenšu pasaulē, kurā sports un rezultāts ir patiešām skaists!
.card-description { display: none !important; }