fbpx

Bungee fitness aerobika Pārdaugavā un Ķengaragā.

Bungee Fitness ir aizraujoša jauna tendence fitnesā. Tas sevī apvieno spēka slodzi, gaisa aerobiku, deju elementus un, vispatīkamākais, lidojuma sajūtu! Katrs treniņš ir smaida un laba garastāvokļa avots. 2017 gada beigās Bungee Fitness trenažieris ieņēma otro vietu pasaulē pēc popularitātes starp grupu programmām un turpina piesaistīt arvien vairāk šī sporta veida entuziastu. Ar LimitLESS treneriem jūs ne tikai trenēsiet muskuļus, palielināsiet locītavu elastīgumu un atjaunosiet savu ķermeni, bet arī pilnībā izbaudīsiet pašu treniņu. Draudzīga attieksme pret visiem – tas treniņu dalībniekus iepriecina ne mazāk kā gluds vēders un lokani muskuļi. Izvēlieties sev ērtāko sporta zāli un nāciet izmēģināt arī jūs!

Piesakies pirmai BEZMAKSAS nodarbībai:

Treneris: Irēna

Labdien! Mani sauc Irēna, un ja jūs sapņojat par lidošanu, tad nāciet pie manis! LimitLESS studijā es pasniedzu Bungee fitnesa nodarbības – modernu, aizraujošu un īpaši noderīgu sporta veidu. Ja jūsu dvēsele vienlaicīgi ilgojas pēc dejas, aerobikas un lidošanas sajūtas, tad mūsdienās jūs neatradīsiet neko labāku par Bungee fitnesu. Savukārt es jums palīdzēšu droši un pēc iespējas īsākā laikā apgūt šo sporta veidu.  Dievinu fitnesu un ar prieku aicinu arvien vairāk cilvēku iepazīt šo sporta veidu.

   

Treneris: Dālija

Labdien! Mani sauc Dālija, un ja jūs sapņojat par lidošanu, tad nāciet pie manis! LimitLESS studijā es pasniedzu Bungee fitnesa nodarbības – modernu, aizraujošu un īpaši noderīgu sporta veidu. Ja jūsu dvēsele vienlaicīgi ilgojas pēc dejas, aerobikas un lidošanas sajūtas, tad mūsdienās jūs neatradīsiet neko labāku par Bungee fitnesu. Savukārt es jums palīdzēšu droši un pēc iespējas īsākā laikā apgūt šo sporta veidu. Esmu 2018 gada Vice Miss Latvija, kā arī esmu ieguvusi 4 vietu Miss Bikini 2017 gadā. Dievinu fitnesu un ar prieku aicinu arvien vairāk cilvēku iepazīt šo sporta veidu.