fbpx

Poledance nodarbības

Pole Dance jeb dejošana uz pilona, kas pazīstama arī kā dejošana ap stieni, veiksmīgi apvieno sevī horeogrāfijas, mākslas vingrošanas un akrobātikas elementus. Izvēloties šo sporta veidu, jūs iegūstat visdažādāko fizisko aktivitāšu slodzi un, protams, skaistumu un slaidumu. Pole Dance nodarbības ir piemērotas jebkuram vecumam un figūrai, tās samazina stresa līmeni, palīdz zaudēt lieko svaru un pat uzlabo miegu! LimitLESS studijā pieredzējušu treneru vadībā varēsiet izmēģināt sevi gan profesionālajā karjerā, gan vienkārši izbaudīt prieku no dejas uz pilona. Dejošana uz pilona ir gaisa – spēka vieglatlētikas disciplīna, un šajā disciplīnā notiek arī oficiālas sacensības. Šis sporta veids strauji gūst popularitāti visā pasaulē. Starp citu, studijas dibinātāja pati dejo, māca un ir ASV Pole Dance čempiones trenere.

Piesakies pirmai BEZMAKSAS nodarbībai:

Treneris: Irēna

Mani sauc Irēna, un es esmu “Studio Limitless” dibinātāja. Es nodarbojos ar Pole Dance jau kopš 2012 gada. Esmu personīgais treneris ASV Pole Dance čempionei. Kopš 2017 gada piesaistu šim modernajam un ļoti skaistajam sporta veidam jaunus talantus, attīstu šo sporta veida virzienu mūsu valstī un visā pasaulē. Es pasniedzu arī nodarbības ar gaisa lentēm bērniem un pieaugušajiem. Vairāk nekā 1000 cilvēku Latvijā un pasaulē ir pie manis trenējušies. Mans sporta moto: koncentrēšanās gan uz augstiem rezultātiem sportā, gan uz lielisku un relaksētu laika pavadīšanu kopā ar draugiem no studijas! Ja vēlaties sacensties, es jums palīdzēšu nonākt uz pjedestāla. Ja vēlaties gūt prieku no procesa – mūsu studijā jūs atradīsiet draudzīgu kompāniju patīkamām un relaksējošām nodarbībām. Ienirstiet Pole Dance maģijā un izbaudiet dejas kopā ar mani!

 

Treneris: Irēna

Mani sauc Irēna, un es esmu “Studio Limitless” dibinātāja. Es nodarbojos ar Pole Dance jau kopš 2012 gada. Esmu personīgais treneris ASV Pole Dance čempionei. Kopš 2017 gada piesaistu šim modernajam un ļoti skaistajam sporta veidam jaunus talantus, attīstu šo sporta veida virzienu mūsu valstī un visā pasaulē. Es pasniedzu arī nodarbības ar gaisa lentēm bērniem un pieaugušajiem. Vairāk nekā 1000 cilvēku Latvijā un pasaulē ir pie manis trenējušies. Mans sporta moto: koncentrēšanās gan uz augstiem rezultātiem sportā, gan uz lielisku un relaksētu laika pavadīšanu kopā ar draugiem no studijas! Ja vēlaties sacensties, es jums palīdzēšu nonākt uz pjedestāla. Ja vēlaties gūt prieku no procesa – mūsu studijā jūs atradīsiet draudzīgu kompāniju patīkamām un relaksējošām nodarbībām.