Kids lentes
Kids lentes

Gaisa vingrošanas nodarbībās mūsu studijā īpašu uzmanību mēs pievēršam drošībai! Tāpēc treniņu process un elementu izpilde notiek pastāvīgā trenera uzraudzībā.

Iesācēji vingrotāji pamatelementus apgūst tikai uz paklājiņa, t.i. no grīdas, nepaceļoties augstumā. Elementi mazā augstumā tiek veikti atbilstoši fiziskajai sagatavotībai un tikai ar trenera atļauju. Un tikai labi sagatavoti sportisti drīkst praktizēt un izpildīt elementus un kombinācijas augstumā.

Viss apmācību process mūsu studijā notiek pēc īpašas 6 līmeņu profesionālās programmas..

Gaisa vingrošana ir ideāls sporta veids bērna fiziskajai attīstībai! Tas apvieno sevī akrobātikas, vingrošanas, fitnesa un dejas elementus. Izmantojot lentes, bērns veic vingrinājumus, kuru laikā tiek nodarbinātas visas ķermeņa muskuļu grupas, tiek nostiprināts mugurkauls, elpošanas sistēma un vestibulārais aparāts.

Mūsdienās daudzi vecāki ved savus bērnus uz gaisa vingrošanu. Bērni ir sajūsmā par šādām nodarbībām. Tieši šeit var velties, kāpelēt, griezties, lēkt un atbrīvoties no visas savas uzkrātās enerģijas, vienlaikus nodarbojoties ar ļoti modernu, skaistu un aizraujošu sportu ar cirka mākslas elementiem! Nodarbību laikā bērni stiprina roku muskuļus, locītavas un atjauno saites. Jau pēc dažām nodarbībām bērns jūtas stiprāks, pašpārliecinātāks un veselāks.

LimitLESS studijā treneri ar plašu profesionālo un pedagoģisko pieredzi nodrošinās bērniem visdrošākos un draudzīgākos apstākļus intensīviem treniņiem. Piesakieties uz savu pirmo bezmaksas nodarbību jau tagad!

 

 

Svarīgi! Pirmajā nodarbībā ir nepieciešami šādi nosacījumi:

  • Pieraksts uz nodarbību "Kids lentes 1-2 līmenis"
  • Līdzi - legingi, T-krekls ar īsām vai garām piedurknēm, zeķes, ūdens pudele
Pievienojies tagad