Pole Dance Beginners

Pole Dance - dejošana uz pilona ir sporta deja, kurā apvienoti horeogrāfijas, vingrošanas un akrobārikas elementi. Tas dod dažādas fiziskās aktivitātes un, protams, skaistumu un harmoniju.

Kids lentes 1-2 līmenis

Jaunākais un skaistākais sporta veids, kas apvieno akrobātikas, vingrošanas, fitnesa un dejas elementus. Mūsdienās bērnu un jauniešu akrobātika ir kļuvusi ļoti populāra, bērniem patiešām patīk šāda veida treniņi un viņi tos apmeklē ar prieku.

Gaisa lentes

Aizraujošs sporta veids, kas pārsteidzoši apvieno akrobātiskās prasmes, lidojuma brīvību un neticamu visu muskuļu grupu darbu, kas izteikts skaistā dejā - uz audekliem!

Kids Riņķis

Neticami skaists un moderns sporta veids bērniem, tieši no cirka. Bērni var pieskarties pasakainajam un gandrīz maģiskajam gaisa riņķis. Izpildot skaistus un sarežģītus trikus, bērni ātri attīstās fiziski un gūst lielu baudu no treniņiem.

Stretching

īpaša veida aerobika, kuras mērķis galvenokārt ir izstiept ķermeņa muskuļus, attīstot elastīgumu un elastību. Jūs varat izstiepties jebkurā vecumā neatkarīgi no pieejamā apmācības līmeņa.

Bandži fitness

Bungee Fitness ir neticami aizraujošs, jauns fitnesa trends. Tas apvieno spēka un izturības vingrinājumus ar gaisa aerobiku, deju elementiem un pats patīkamākais – kustību brīvību un lidojuma sajūtu!

Pole Dance Exotic

Sievišķīgākā Pole dance veids, kurā var attīstīt plastiskumu, kustību lokanību un  pārliecību par sevi. Ideāla sporta, horeogrāfijas un sievišķības kombinācija.

Pilates-Stretčings

Šis ir vispopulārākais fiziskās attīstības veids, kura mērķis ir muskuļu stiepšana un nostiprināšana, stājas un lokanības uzlabošana. Tas palīdz sasniegt ķermeņa tonusu, padara jūs graciozāku, kā arī atjauno mugurkaula un locītavu darbību.

Vesela mugura

"Vesela mugura" ir vingrojumu kopums visam ķermenim, sākot no plakanās pēdas profilakses un beidzot ar muskuļu nostiprināšanu un mugurkaula kakla spriedzes mazināšanu. Treniņos uzsvars likts uz mugurkaula slimību profilaksi.

Lady Fitness

Lady Fitnes - mūsdienīgs fitness, kas radīts īpaši jums dāmas! Mūsu studijas mājīgā atmosfēra sniegs komforta sajūtu, un profesionāli treneri palīdzēs bez sāpīgām pūlēm atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, iegūt vēlamo harmoniju un radīt sev lielisku noskaņojumu!

High Heels Dance

Šis ir spilgts dažādu deju stilu sajaukums, proti, populāru mūsdienu tendenču sintēze: hip-hop, vogue, waacking, jazz modern, twerk, jazz funk utt. Šeit ir divi nosacījumi - brīvība un daudzi, daudzi eksperimenti un galvenais atribūts ir augstpapēžu kurpes.

Gaisa riņķis

Vieglums, grācija, sievišķība.. gaisa riņķis aizrauj! Neticiet tiem, kas saka, ka šis virziens ir pieejams tikai pieredzējušiem vingrotājiem. Uzsākt var jebkurā vecumā un savā tempā, galvenais ir vēlme strādāt, neatlaidība un mērķtiecība! 

Joga

Joga indiešu valodā nozīmē "saistīt". Jogas galvenais mērķis ir apgaismība, gara, prāta un ķermeņa apvienošana. Joga palīdz izzināt sevi un savas spējas, rast pilnīgu fiziskās veselības un morālā un garīgā skaistuma harmoniju.