Pole Dance Beginners

Sporta stieņa deja, kas apvieno horeogrāfijas, vingrošanas un akrobātikas elementus. Tas dod dažādas fiziskās aktivitātes un, protams, skaistumu un harmoniju.

Kids lentes 1-2 līmenis

Jaunākais un skaistākais sporta veids, kas apvieno akrobātikas, vingrošanas, fitnesa un dejas elementus. Mūsdienās bērnu un jauniešu akrobātika ir kļuvusi ļoti populāra, bērniem patiešām patīk šāda veida treniņi un viņi tos apmeklē ar prieku.

Gaisa lentes

Aizraujošs sporta veids, kas pārsteidzoši apvieno akrobātiskās prasmes, lidojuma brīvību un neticamu visu muskuļu grupu darbu, kas izteikts skaistā dejā - uz audekliem!

Stretching

īpaša veida aerobika, kuras mērķis galvenokārt ir izstiept ķermeņa muskuļus, attīstot elastīgumu un elastību. Jūs varat izstiepties jebkurā vecumā neatkarīgi no pieejamā apmācības līmeņa.

Bandži fitness

Bungee Fitness ir neticami aizraujošs, jauns fitnesa trends. Tas apvieno spēka un izturības vingrinājumus ar gaisa aerobiku, deju elementiem un pats patīkamākais – kustību brīvību un lidojuma sajūtu!

Pole Dance Exotic

Sievišķīgākā sporta stieņa dejas forma, kurā var attīstīt plastiskumu, kustību lokanību un pašapziņu. Ideāla sporta, horeogrāfijas un sievišķības kombinācija.