fbpx
T. +371 200 40 640

LIELISKĀ ZIŅA!!!

27. aprīlī StudioLimitless norisināsies neaizmirstams notikums bērniem un pieaugušajiem – 2018 GAISA LENTES PASAULES ČEMPIONA Annas Rubinšteinas MEISTARKLASE! Lasīt vairāk… Annas VIDEO sveiciens skatīties zemāk

Par mums

   

❗Svarīga informācija vecākiem!!!!!

 

✅ Parūpējies par to, lai  bērns nāktu uz nodarbību jau sportā apģērbā (obligāti garas bikses (legingi), t-kreks, zeķes);

✅ Līdzi jābūt ūdens pudelei (vienreizējās lietošanas glāzītes nebūs pieejamas);

✅ Uz treniņu jāierodas ne agrāk kā 10 minūtes pirms treniņa sākuma;

✅ Ja tomēr izmantojat ģērbtuvi,  lūdzam lieki tur neuzkavēties;

✅ Ieturi vismaz 2 m fizisku distanci;

✅ Vecāki varēs uzgaidīt savus bērnus tikai ārpus studijas telpām;

 

✅ Studijas recepcijas zonā un ģērbtuvē obligāti jāvalkā sejas maska.

 

☝🏻ĻOTI Svarīga informācija!!

Mums visiem jāpielāgojas epidemioloģiskā situācijā pieņemtiem drošības pasākumiem, apmeklējot sporta klubu, ievērojot LR MK epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Apmeklēt mūsu nodarbības var:

✅Ja esi vakcinēts. (14 dienas pēc otrās vakcīnas Moderna, BioNTech Pfizer, 14 dienas pēc vakcīnas Johnson & Johnson, 21 dienu pēc pirmās vakcīnas AstraZeneca). Apmeklējot klubu, trenerim uzrādi sertifikātu elektroniski vai izdrukātā versijā + jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

✅Ja esi pārslimojis Covid-19 (ja esi pārslimojis Covid-19 pēdējo 180 dienu laikā). Apmeklējot klubu,trenerim uzrādi sertifikātu elektroniski vai izdrukātā versijā + jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

 

Mūsu studijā jāievēro papildus nosacījumi:

  

✅ Nāc uz treniņu ne agrāk kā 10 minūtes pirms treniņa sākuma.

✅ Ieturi vismaz 2 m fizisku distanci no citiem kluba apmeklētājiem. 

✅ Lieki neuzkavējies ģērbtuvēs vai studijas recepcijas zonā. 

✅ Ieejot zālē, obligāti dezinficē rokas.

 

 

Mūsu nodarbības

KIDS LENTES

Šis sporta veids apvieno akrobātikas, vingrošanas, fitnesa un dejas elementus. Mūsdienās bērnu un jauniešu akrobātika ir kļuvusi ļoti populāra, bērniem patiešām patīk šāda veida treniņi un viņi tos apmeklē ar prieku.

READY FOR POLE

Bungee Fitness ir neticami aizraujošs, jauns fitnesa trends. Tas apvieno spēka un izturības vingrinājumus ar gaisa aerobiku, deju elementiem un pats patīkamākais – kustību brīvību un lidojuma sajūtu!

POLE DANCE

Dejošana uz pilona ir sporta deja, kurā apvienoti horeogrāfijas, vingrošanas un akrobārikas elementi. Šis sporta veids kļust populārs visā pasaulē, jo apvieno gan spēku, gan grāciju, gan horeogrāfiju

GAISA LENTES / RIŅĶIS

Aerial Silks – Gaisa Akrobatikas lentes – dažādi deju, vingrošanas un akrobātiskie elementi, kuri tiek izpildīti gaisā uz lentēm. Aerial Hoop – Gaisa riņķis – jauns un unikāls sporta virziens, kurš irieradies no cirka sporta dejotājiem.

STRETČINGS

Tā ir īpaša veida aerobika, kuras mērķis galvenokārt ir izstiept ķermeņa muskuļus, attīstot elastīgumu un elastību. Jūs varat izstiepties jebkurā vecumā neatkarīgi no pieejamā apmācības līmeņa.

POLE DANCE EXOTIC

Pole Dance virziens, kurš ietver sevī Strip-plastiku un akrobātikas elementus. Šī ir pati kārdinošākā, jutekliskākā, kaislīgākā un seksuālākā Pole Dance variācija.

KIDS LENTES

Gaisa lentes bērniem apvieno akrobātikas, vingrošanas, fitnesa un dejas elementus. Mūsdienās bērnu un jauniešu akrobātika ir kļuvusi ļoti populāra, bērniem patiešām patīk šāda veida treniņi un viņi tos apmeklē ar prieku.

BUNGEE FITNESS

Bungee Fitness ir neticami aizraujošs, jauns fitnesa trends. Tas apvieno spēka un izturības vingrinājumus ar gaisa aerobiku, deju elementiem un pats patīkamākais – kustību brīvību un lidojuma sajūtu!

POLE DANCE

Dejošana uz pilona ir sporta deja, kurā apvienoti horeogrāfijas, vingrošanas un akrobārikas elementi. Šis sporta veids kļust populārs visā pasaulē, jo apvieno gan spēku, gan grāciju, gan horeogrāfiju

GAISA LENTES / RIŅĶIS

Gaisa Akrobatikas lentes – dažādi deju, vingrošanas un akrobātiskie elementi, kuri tiek izpildīti gaisā uz lentēm. Aerial HoopGaisa riņķis – jauns un unikāls sporta virziens, kurš irieradies no cirka sporta dejotājiem.

STRETČINGS

Stretching тā ir īpaša veida aerobika, kuras mērķis galvenokārt ir izstiept ķermeņa muskuļus, attīstot elastīgumu un elastību. Jūs varat izstiepties jebkurā vecumā neatkarīgi no pieejamā apmācības līmeņa.

POLE DANCE EXOTIC

Pole Dance virziens, kurš ietver sevī Strip-plastiku un akrobātikas elementus. Šī ir pati kārdinošākā, jutekliskākā, kaislīgākā un seksuālākā Pole Dance variācija.

Cenas

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

Mati

Studija aprīkota profesionāli un droši Griestu augstums – 4,65 m, kas ir ideāli profesionālai apmācībai 10 divveidīgu pilonu (dinamiski/statiski) Profesionāls sporta inventārs, kuru izmantošana ir iekļauta treniņa apmeklējumā (paklājiņi, ceļu sargi, atsvari, bloki un īpašs, neslīdošs roku līdzeklis, kas palīdz turēties uz pilona) Studija Limitless ir vienīgā, kur ir regulāras grupu apmācības ar gaisa riņķiem un gaisa audumiem

KHR07429
Inventar

Plaša, gaiša un ļoti mājīga zāle Lieli spoguļi pilnā augstumā Zālē ir unikāls kontūra apgaismojums, kas rada neatkārtojamu un neparastu atmosfēru treniņu laikā, kā arī ir piemērots krāsainām balītēm Liela ģērbtuve ar slēdzamiem skapīšiem Bezmaksas duša Dzeramais Venden ūdens Plaša bezmaksas autostāvvieta Ļoti draudzīga un pozitīva komanda Ļoti ērta studijas atrašanās vieta – Pārdaugavas galvenais centrs ar attīstītu infrastruktūru (tramvajs, autobuss, mikroautobusi, vilciens)

Venden
Profesionāli un droši aprīkota studija  Griestu augstums – 4,65 m, kas ir ideāli profesionālai apmācībai Bezmaksas duša Dzeramais Venden ūdens Lieli spoguļi no grīdas līdz griestiem Zālē ir unikāls apgaismojums, kas rada neatkārtojamu un neparastu atmosfēru treniņu laikā, kā arī ir piemērots krāsainām ballītēm Plaša bezmaksas autostāvvieta